OGŁOSZENIA – 05.07.2020

14 Niedziela zwykła

5.07.2020 roku

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja naszej rodzin Parafii, o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowej i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Matki Bożej Rodzicielki przełożona Helena Kuzian.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
3. Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala w związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich dniach, w wielu miejscowościach Archidiecezji Przemyskiej doszło do powodzi i podtopień. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej dzisiaj tj. 5 lipca 2020 r.
4. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
5. We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W środę wspomnienie św. Jana z Dukli patrona naszej Archidiecezji.
8. W sobotę święto św. Benedykta, patrona Europy.
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.