OGŁOSZENIA – 04.10.2020

27 Niedziela zwykła

5.10.2020 roku

 

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic, adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul.
2. Dzisiaj o godz. 15.00 tegoroczni absolwenci klasy ósmej przyjmą Sakrament Bierzmowania w kościele parafialnym we Wzdowie. Dojazd własnymi środkami transportu.
3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.00. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godz. 17.00 różaniec prowadzą róże różańcowe.
4. W środę wspomnienie MB Różańcowej.
5. W sobotę 10 października wspomnienie błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej dziewicy – założycielki Zgromadzenia sióstr Felicjanek, które w naszej Parafii pełną posługę ponad 135 lat. W tym dniu modlimy się w intencji sióstr które pracowały i pracują w naszej Parafii o potrzebne dla nich łaski.
6. W przyszłą niedzielę obchodzimy po raz XX Dzień Papieski pod hasłem: „ Z Maryją i przez Maryję.”. Odbędzie się również zbiórka po Mszach św. na „żywy pomnik” Papieża – Polaka: stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Organizatorem Dnia Papieskiego jest Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Od lat Fundacja utrzymuje ok. 2 tys. stypendystów. Wspierani są oni od 7 klasy szkoły podstawowej aż do zakończenia studiów Każdego roku ok. 200 z nich zdobywa wykształcenie i przeprowadzany jest nabór 200- 250 nowych uczniów. W ciągu 20 lat istnienia Fundacji DNT wsparciem objęto już ponad 5 tys. młodych.
7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
8. Prosimy, aby dzieci klasy III przygotowujące się do pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy świętej, przyszły wraz z rodzicami na nabożeństwo różańcowe. Dzieci z klasy III a oraz dzieci chodzące do szkoły w Mymoniu przyjdą we wtorek o godz. 16.50, a dzieci z klasy III b w środę też o godz. 16.50. Dzieci otrzymają różańce.
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.