Ogłoszenia 04.05.2014

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej  Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Janiny Suwała.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Archidiecezji.

3. W czwartek 8 maja Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika Patrona Polski.

4. Nabożeństwo majowe w kościele w Besku w dni powszednie o godzinie 18.00, a niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. W kościołach filialnych prowadzą nabożeństwo majowe róże różańcowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.

5. W sobotę 10  maja o godzinie 10.00 spowiedź dzieci i rodziców, rodziców chrzestnych i rodzin przed I Komuną świętą.

6. Stowarzyszenie „Beskowianki” zaprasza jak w roku ubiegłym na nabożeństwa majowe przy kapliczkach na terenie Beska w najbliższą  sobotę  10 maja o godz. 19.00 majówka  przy kapliczce ul. ulicy Błonie – rodzina Wasilak

7. W najbliższą niedzielę sumie o godzinie 11.00 Uroczystość I Komunii świętej dla dzieci klasy II.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. W tym tygodniu kościół sprzątają rodzicie dzieci pierwszokomunijnych.

9. Dziękujemy Parafianom za ofiary złożone na witraże do naszego nowego kościoła.  Bóg zapłać!