Ogłoszenia 04.01.2015

1. Dzisiaj  Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Szyndler Marii.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3.  Po Mszach świętych można nabyć w przedsionku kościoła kadzidło i kredę i poświęcić na Trzech Króli.

4. We wtorek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na wszystkich Mszach świętych w Besku. Porządek Mszy świętych w Besku: rano 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 16.00 bez Nieszporów. W kościołach filialnych Msze święte będą odprawiane z poświęceniem kredy i kadzidła: w Mymoniu o godzinie 8.30 i w Porębach o godzinie 10.00.

5. Ofiary złożone na tacę w dniu Trzech Króli przeznaczone są na Misje święte.

6.  W środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7.  W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej:

Ksiądz Maciej będzie odwiedzał rodziny w poniedziałek od godziny 9.00 do wieczora, środę, czwartek od godziny 15.00,  a w piątek i sobotę od godziny 9.00.

Ksiądz Paweł będzie odwiedzał rodziny w poniedziałek od godziny 9.00 do wieczora.   środę, czwartek od godziny 15.00,  piątek od godziny 12.00, a w sobotę od godziny 9.00.

8.  Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie dzieci do Chrztu świętego na przyszłą niedzielę. Konferencja dla rodziców i chrzestnych we czwartek o godzinie 16.00.

9. Za tydzień w niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się czas Bożego Narodzenia.

10. W murowanym domu sióstr felicjanek w Besku po remoncie została na nowo otworzona kaplica z Najświętszym Sakramentem. Siostry zakonne, tak jak dawniej zachęcają Parafian do modlitwy w tym miejscu.