OGŁOSZENIA – 03.11.2019

31 Niedziela zwykła

3.11.2019 r.

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje róża św. siostry Faustyny przełożona Maria Mroczkowska.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
3. Na chrzcielnicy są wyłożone kartki wspominkowe na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. Nabożeństwo wspominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.
4. Ogłoszenie grzecznościowe Zwracamy się do Parafian z serdeczną prośbą, aby, gdy przyjdzie czas usunięcia z grobów żywych kwiatów po uschnięciu, to bardzo prosimy oddzielić części plastikowe jak: doniczka, folia czy szarfa i wrzucić do kontenera na to przeznaczonego, natomiast części organiczne, jak zwiędłe kwiaty wraz z korzeniami i ziemią złożyć za kontenerami. Ułatwi to pracę i oszczędzi koszty usuwania odpadów z cmentarza. Za zrozumienie i zastosowanie się do tej prośby serdecznie dziękujemy.
5. Podziękowanie. Ks. Radosławowi i wszystkim Parafianom którzy go wsparli w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości nawiedzenia cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszenia składamy serdeczne Bóg zapłać!
6. Po Mszach w. w zakrystii można nabyć obrazki i różańce z wizerunkiem MB Pocieszenia.
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.