OGŁOSZENIA – 02.06.2019

Wniebowstąpienie Pańskie

2.06.2019 r.

1. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Niedziela adoracyjna, od godz.12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Bożej Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca. Zachęcamy Parafian do modlitwy za nowych diakonów wyświęconych dzisiaj dla naszej archidiecezji..
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
3.W ostatni piątek rozpoczęła się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego, Nowenna i Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę o godz. 16.00.
4.Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 17.00.
5. Pierwszy piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Matki Bożej Rodzicielki przełożona Helena Kuzian , wieczorem o godzinie 18.00 Msza św. i nabożeństwo czerwcowe do NSPJ
W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 16.00 spowiedź, Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ i Msza św.
Odwiedzanie chorych w Besku od godziny 8.00.
6. Od najbliższej soboty rozpocznie się w naszej Parafii Eucharystyczne nabożeństwo 40-godzinne.
7. W najbliższą sobotę w katedrze przemyskiej święcenia kapłańskie. Polecamy modlitwie księży neoprezbiterów.
8. KSM jak co roku organizuje wyjazd na koncert uwielbieniowy: „Jednego Serca Jednego Ducha” w Boże Ciało. Zapisy u księży wikariuszy.
9. Dziękujemy muzykom za to, że tak jak w ubiegłe lata w święta i niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła. Bóg zapłać!
10. W tym tygodniu próba chóru będzie w środę a nie jak tradycyjnie we wtorek.
11. W najbliższą sobotę jest organizowany wyjazd do Komborni, na Mszę św. i nowennę przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Pocieszenia. Planowany wyjazd o godz. 16.30 z parkingu pod kościołem. Zapisy i szczegółowe informacje u p. Marii Gac.
12.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.