OGŁOSZENIA – 02.05.2021

5 Niedziela Wielkanocy

2.05.2021 r.

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz. 16.00 nabożeństwo majowe i zamiana tajemnic różańcowych, adoruje róża Niepokalanego Serca MNP przełożona Zofii Szul.
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
3.Jutro w poniedziałek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. w Besku: 7.00, 10.00 i o godz. 18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św. W Mymoniu i Porębach o godz. 10. Msza św. i nabożeństwo majowe.
4. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godz. 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16.00.
W kościołach filialnych nabożeństwo majowe prowadzą róże różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.
5. Prosimy Parafian o odnowienie krzyży i kaplic przydrożnych.
6. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy we środę od godz. 17.00.
7. Pierwszy piątek miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo, adoruje róża św. Jadwigi Królowej przełożona Ewa Ćwiąkała, wieczorem o godz. 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św.
W Mymoniu i Porębach o godz.16.00 nabożeństwo majowe, spowiedź i Msza św. Chorych nie będziemy odwiedzać w domach, zachęcamy, aby przyjmowali duchowo komunię św.
8. W sobotę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski.
W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dzieci, rodziców przed Pierwszą Komunią świętą.
9. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii świętej.
10. .Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty W tym tygodniu kościół i otoczenie kościoła sprzątają rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
11. Pod chórem są wyłożone jednorazowe maseczki, kto potrzebuje może się w nie zaopatrzyć.