Ogłoszenia 01.07.2018

1.Dzisiaj Niedziela Adoracyjna niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Matki Bożej Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca.

2.Spowiedź przed pierwszy piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy we środę od godziny 17.00.

3.Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

4.Jutro tj. w poniedziałek  w naszej Parafii przypada diecezjalna adoracja Najświętszego sakramentu z intencją o powołania kapłańskie i zakonne, a także za powołanych. Zachęcamy Parafian do tej modlitwy i adoracji. Św. Jan Paweł II pisał: „Naszym podstawowym obowiązkiem jest bowiem modlić się do «Pana żniwa» za tych, którzy już teraz w sposób szczególny naśladują Chrystusa w życiu kapłańskim czy zakonnym, oraz za tych, których On w swoim miłosierdziu nie przestaje powoływać do tych ważnych posług w Kościele”, O godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

5. We wtorek  Święto św. Tomasza Apostoła, o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Godzina święta.

8. Pierwszy piątek miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża  MB Nieustającej Pomocy przełożona Elżbieta Kielar. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 16.00 adoracja, spowiedź i Msza św. Odwiedzanie chorych w Besku od godziny 8.00.

9. Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Matki Bożej Rodzicielki przełożona Helena Kuzian, wieczorem o godzinie 20.00 wieczór fatimski.