Komunikat Rady Parafialnej

Rada Parafialna w Besku na I zebraniu podjęła następujące decyzje w sprawach:

 

1. DAROWIZNY NA KOŚCIÓŁ

– zbiórka darowizn odbywać się będzie jak w latach poprzednich tzn. osoby reprezentujące poszczególne dzielnice Beska zbierać będą datki co 2 miesiące.

Zebrane pieniądze wpłacane będą na NOWO UTWORZONE  konto bankowe, zarządzane przez członków rady parafialnej.

Wszelkie wydatkowanie przedmiotowych funduszy poprzedzone będzie decyzją rady parafialnej a podjęcie pieniędzy z konta możliwe będzie za pośrednictwem czeków podpisanych przez trzy z czterech upoważnionych członków rady.

 

2. DODATKOWE DAROWIZNY-DATKI związane z pochówkiem, użyczeniem "starego" kościoła jako kaplicy, użyczeniem dodatkowej dekoracji w czasie uroczystości weselnych itd. wpłacane będą na NOWE KONTO, a na powyższe okoliczności wprowadzone będą odrębne rejestry wpłat i wypłat.

Rada Parafialna w Besku składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zgodziły się prowadzić zbiórke darowizn na rzecz Naszego Kościoła a wszystkich parafian prosimy o życzliwe przyjęcie oraz o wyrozumiałość dla ich poświęcenia w posłudze na rzecz naszej parafii.