ADORACJE podczas Triduum

PORZĄDEK ADORACJI W TRIDUUM SAKRUM

w  Parafii Besko

 

WIELKI  CZWARTEK

Godziny:                Adoracja róż:

19.00 –  20.00       Akcja Katolicka

20.00 – 21.00       Matka Boża Bolesna                   Maria Kornasiewicz

21.00 – 23.00       Młodzież Parafii:  KSM, Grupa Miłosierdzia.

 

WIELKI  PIĄTEK

    7.00 – 8.00        Św.  Matka Teresa                      Kazimiera Kasperkowicz

     8.00 – 9.00        M.B.  Gromniczna                       Zofia Rzońca

  9.00 – 10.00        M.B.  Rodzicielka                        Helena Kuzian

10.00 – 11.00        M.B. Nieustającej Pomocy         Elżbieta Kielar

11.00 – 12.00        N.M.P.  Częstochowska              Helena Folcik

12.00 – 13.00        N.M.P.  Królowa  Polski              Maria Kasperkowicz

13.00 – 14.00        N.M.P.  Matka Kościoła              Stanisława Strachocka

14.00 – 15.00        N.M.P.  Matka Miłosierdzia         Teresa Marchel

 

15.00 Parafialna Droga krzyżowa

15.00 – 16.00       Zwiastowanie N.M.P.                    Maria Bacior

16.00 – 17.00       Niepokalane Serce N.M.P.            Zofia Szul

 

 Mymoń

17.00 – 18.00      Św. Józef Sebastian Pelczar         Weronika Golonka

17.00 – 18.00      Św. Stanisław bp i męczennik      Ryszarda Oberc

18.00 – 19.00      Św. Szczepan męczennik              Zofia Gierlicka

 

19.00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

21.00 – 22.00.     Św. Ojciec Pio                                Edward Szul

22.00 – 23.00      Młodzież Parafii: KSM, Grupa Miłosierdzia.

Uczniowie

Godziny:

 

 

 

Adorują klasy:

    8.00 – 9.00

 

:

 

III Gimnazjum

  9.00 – 10.00

 

:

 

 II Gimnazjum

10.00 – 11.00

 

:

 

7. Szkoła Podstawowa

11.00 – 12.00

 

:

 

6. Szkoła Podstawowa

12.00 – 13.00

 

:

 

5. Szkoła Podstawowa

13.00 – 14.00

 

:

 

4. Szkoła Podstawowa

 

WIELKA SOBOTA

 

7.00 – 8.00         Niepokalane Poczęcie N.M.P.          Bronisława Ziemiańska

8.00 – 9.00         Wniebowzięcie N.M.P.                      Janina Mroczkowska

9.00 – 10.00       Św. Anna                                           Janina Suwała

 

10.00  Święcenie pokarmów wielkanocnych

11.00 – 12.00    Św. Jadwiga Królowa                         Ewa Ćwiąkała

12.00   Święcenie pokarmów wielkanocnych 

13.00 – 14.00    M.B.  Różańcowa                                Beata Hedesz

14.00 – 15.00    Św. Maria Magdalena                         Maria Rajter

15.00 – 16.00    Św. Marta                                            Maria Szyndler

16.00 –  17.00    Św. Siostra Faustyna                         Maria Mroczkowska

 

Poręby

17.00 – 18.00     Św. Barbara                                        Beata Zubik

17.00 – 18.00     Św. Jan z Dukli                                   Halina Łusik

18.00 – 19.00     Św. Józef                                             Józef Rajchel

18.00 – 19.00     Św. Maksymilian Kolbe                      Kazimiera Suwała

18.00 – 19.00     Św. Wojciech                                      Stanisława Rymarowicz 

 

19.00   Liturgia Wielkiej Soboty

 

21.00 – 22.00   Św. Jan Paweł II                                   Józef Kijowski

22.00 – 23.00   Młodzież Parafii: KSM, Grupa Miłosierdzia.

 

Uczniowie

Godziny:

 

 

 

Adorują klasy:

    8.00 – 9..00

 

:

 

III Gimnazjum

   9.00 – 10.00

 

:

 

 II Gimnazjum

11.00 – 12..00

 

:

 

7. Szkoła Podstawowa

 13.00 – 14.00

 

:

 

6. Szkoła Podstawowa

 14.00 – 15.00

 

:

 

5. Szkoła Podstawowa

 15.00 – 16.00

 

:

 

4. Szkoła Podstawowa

         

 

 

Adorację ofiarujemy w intencji pogłębiania wiary w rodzinach naszej Parafii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Serwis Informacyjny Parafii Besko
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.