Adoracje podczas Triduum Paschalnego

PORZĄDEK ADORACJI W TRIDUUM SAKRUM

w  Parafii Besko

WIELKI  CZWARTEK

 

19.00 –  20.00       Akcja Katolicka

20.00 – 21.00       Matka Boża Bolesna                           Maria Kornasiewicz

21.00 – 23.00       Młodzież Parafii, KSM

 

WIELKI  PIĄTEK

 

    7.00 – 8.00        Św. Matka Teresa                              Kazimiera Kasperkowicz

     8.00 – 9.00        M. B.   Gromniczna                           Zofia Rzońca

  9.00 – 10.00        M. B.  Rodzicielka                               Helena Kuzian

10.00 – 11.00        M.B. Nieustającej Pomocy                Elżbieta Kielar

11.00 – 12.00        N.M.P.  Częstochowska                     Helena Folcik

12.00 – 13.00        N.M.P.  Królowa  Polski                    Maria Kasperkowicz

13.00 – 14.00        N.M.P.  Matka Kościoła                     Stanisława Strachocka

14.00 – 15.00        N.M.P.  Matka Miłosierdzia              Teresa Marchel

 

15.00   Parafialna Droga krzyżowa

 

15.00 – 16.00        Zwiastowanie N.M.P.                          Maria Bacior

16.00 – 17.00        Niepokalane Serce N.M.P.                 Zofia Szul

 Mymoń

17.00 – 18.00        Św. Józef Sebastian Pelczar               Weronika Golonka

17.00 – 18.00        Św. Stanisław bp i męczennik            Ryszarda Oberc

18.00 – 19.00        Św. Szczepan męczennik                    Zofia Gierlicka

 

19.00  Liturgia Wielkiego Piątku

 

20.00 – 21.00.        Św. Ojciec Pio                                      Edward Szul

21.00 – 23.00         Młodzież Parafii, Grupa Miłosierdzia, Grupa Biblijna

 

 Uczniowie

  8.00  –  9.00

 

:

 

III Gimnazjum

  9.00 – 10.00

 

:

 

 II Gimnazjum

10.00 – 11.00

 

:

 

  I Gimnazjum

11.00 – 12.00

 

:

 

6. Szkoła Podstawowa

12.00 – 13.00

 

:

 

5. Szkoła Podstawowa

13.00 – 14.00

 

:

 

4. Szkoła Podstawowa

WIELKA SOBOTA

 

7.00 – 8.00         Niepokalane Poczęcie N.M.P.          Bronisława Ziemiańska

8.00 – 9.00         Wniebowzięcie N.M.P.           Janina Mroczkowska

9.00 – 10.00       Św. Anna                                            Janina Suwała

 

10.00       Święcenie pokarmów wielkanocnych

 

11.00 – 12.00     Św. Jadwiga Królowa                       Ewa Ćwiąkała

 

12.00       Święcenie pokarmów wielkanocnych 

 

13.00 – 14.00     M. B.  Różańcowa                              Beata Hedesz

14.00 – 15.00     Św. Maria Magdalena                       Maria Rajter

15.00 – 16.00     Św. Marta                                           Maria Szyndler

16.00 –  17.00     Św. Siostra Faustyna                         Maria Mroczkowska

Poręby

17.00 – 18.00     Św. Barbara                                       Beata Zubik

17.00 – 18.00     Św. Jan z Dukli                                  Halina Łusik

18.00 – 19.00     Św. Józef                                            Józef  Rajchel

18.00 – 19.00     Św. Maksymilian Kolbe                    Kazimiera Suwała

18.00 – 19.00     Św. Wojciech                                     Stanisława Rymarowicz 

 

19.00  Liturgia Wielkiej Soboty

 

21.00 – 22.00    Św. Jan Paweł II                                  Józef Kijowski

22.00 – 23.00    Młodzież Parafii

 

Uczniowie

  8..00  –  9..00

 

:

 

III Gimnazjum

  9..00 – 10..00

 

:

 

 II Gimnazjum

11.00 – 12..00

 

:

 

  I Gimnazjum

13..00 – 14..00

 

:

 

6. Szkoła Podstawowa

14..00 – 15.00

 

:

 

5. Szkoła Podstawowa

15..00 – 16..00

 

:

 

4. Szkoła Podstawowa

 Uwaga!

Na adoracje przychodzą możliwie  wszyscy członkowie danej Róży Żywego Różańca powiadomienie wcześniej przez:  – Przełożonych róży o godzinie rozpoczęcia adoracji.

Adoracje ofiarujemy w intencji pogłębiania wiary w naszej Parafii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Serwis Informacyjny Parafii Besko | Realizacja: Tomasz Jaślar
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.