Ogłoszenia parafialne 27.03.2022r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

Od jutra wieczorna Msza św. o jedną godzinę później czyli o godz. 18.00.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi we środę od godz. 17.00

W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

We środę i czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej będą przeżywać Szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Prosimy rodziców, nauczycieli, aby pomogli uczniom owocne przeżyć wielkopostne rekolekcje.

Pierwszy piątek miesiąca – Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 18.00.

W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, spowiedź i Msza św.         w Porębach i Mymoniu o godz.16.00. Chorych w Besku nie będziemy odwiedzać.

Pierwsza sobota miesiąca rano o godz.7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża MB Nieustającej Pomocy przełożona Elżbieta Kielar, o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej.

Dzisiaj Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w Besku o godz. 16.00 adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka. W przyszłą niedzielę adoruje róża MB Rodzicielki przełożona Helena Kuzian. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna. Na Mszy św. o godz. 9.15 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci klasy trzeciej. Od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii.