OGŁOSZENIA – 01.03.2020

I Niedziela Wielkiego Postu

1.03.2020 r.

1. W naszej Parafii Niedziela Adoracyjna – od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku. Adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na dekorację i kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę adoruje róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel.
W kościołach filialnych w niedzielę Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc Hospicjum Caritas w Krośnie.
3. Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku przed poranną i wieczorną Mszą św. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy w środę od godz. 16.00.
4. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
5. We wtorek o godz. 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Wieczór Chwały, a po nim spotkanie biblijne ok. godz. 19.00.
6. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy.
7. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00 Godzina święta.
8. Pierwszy piątek miesiąca Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godzinie 7.00, po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, ucałowanie relikwii św. spowiedź i Msza św. w Porębach i Mymoniu o godz. 15.30. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.
9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Misje św.
10. Dziękujemy za złożone ofiary na prace przy kościele i tak poszczególne dzielnice złożyły:
11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.